Oční jóga pro jogíny a nejogíny

Pokud již máte nějakou dobu pocit, že se potřebujete starat o své oči, aby se váš zrak nezhoršoval, je tu pro vás online kurz Oční jóga pro jogíny a nejogíny!

Máte starosti s tím, že vás po celém dni u PC pálí oči a bolí hlava?
Chodíte málo ven na denní světlo?
Uvažovali jste o oční józe a přemýšlíte, jestli je pro vás, protože jste klasickou jógu nikdy necvičili?
Uvažujete o koupi kurzu, ale nevíte, kdo jsem, a jestli vám bude vyhovovat můj hlas a videa, kde budete vídat jenom mě?

Zde je krátké video zdarma se šesti radami, jak svým očím ulevit v průběhu dne:


Kurz Oční jóga pro jogíny a nejogíny je sestaven tak, aby mu všichni bez problémů rozuměli - každý cvik nebo postup je vysvětlen i písemně v textu, i názorně ukázán ve videu.

Věřím, že systém, který v kurzu je, vám pomůže zlepšit jak váš zrak, tak bude mít pozitivní vliv i na další aspekty zdraví, protože jóga spojuje tělo-mysl-emoce-duši...

Kdo mě znáte, víte, že nejsem teoretik, ale praktik. Všechno, co v kurzu je, využijete v každodenním životě a na svých očích poznáte změnu k lepšímu velice brzy. Vaše oči se mohou zlepšit oční jógou i o několik dioptrií.

V online kurzu Oční jóga pro jogíny a nejogíny se naučíte: o své oči pečovat, cvičit okohybné svaly, cvičit akomodaci, dozvíte se, jak souvisí se zrakem dýchání, pohyb a držení těla, dozvíte se něco o bylinách a stravě, naučíte se postupy pro krátkozrakost, naučíte se postupy pro dalekozrakost, budete vědět, co vašim očím pomůže, a co jim naopak škodí.


Kurz nyní stojí 900,- a po zakoupení vám na email přijde odkaz na Canva prezentaci, kde jsou texty i videa. Vše si můžete procházet opakovaně, jak vám to bude vyhovovat.


Odkaz ke koupi kurzu: ZDE

Zpět

Doufám, že Vám kurz přinese užitek!